Nemokamas DPD pristatymas visoje Lietuvoje, perkant nuo €50.00!
Turite klausimų? Maloniai kviečiame kreiptis.
Prekes ir krepšelius nuo €80.00 galite įsigyti lizingu.

Prekių pristatymas ir atsiėmimas

6. Prekių pristatymas

Pirkėjas, kurio prekių pristatymas ir/ar jo sąlygos netenkina bei nedomina, prekes gali atsiimti pats, UAB „Inovacinės sistemos“ biure. 
Tokia galimybė aktuali ir tiems, kurie nori papildomos konsultacijos, produktų peržiūros ir įvertinimo gyvai. Adresu V. Kudirkos g. 20, Vilniuje. Papildomos informacijos kur esame įsikūrę prašome ieškoti KONTAKTUOSE. Darant užsakymą Jums tereikia nurodyti, kad prekes pirkėjas atsiims pats. Apie galimybę atvykti atsiimti prekių pirkėjas informuojamas telefono skambučiu arba el. laišku. Pardavėjas negarantuoja ir neturi atsakomybės, kad prekės bus paruoštos atsiėmimui, jei pirkėjas atvyksta nesulaukęs informuojančio skambučio arba el. laiško. Iškilus klausimams dėl prekių kiekio ir atsiėmimo galimybių maloniai kviečiame susisiekti klientų aptarnavimo telefonu +370 608 82423. 

6.1. Pirkėjas, kurio apmokėjimo už produktus suma viršyja €50, turi teisę į nemokamą prekių pristatymą, jo nurodytų adresu.
6.1.2. Standartinio pristatymo kaina, €2.99. Toks pristatymas yra vienas iš pirkėjui siūlomų prekių atsiėmimo būdų, kai prekių suma neviršyja €50. Pristatymas vykdomas pirkėjo nurodytų adresu.
6.2. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
6.3. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
6.4. Visas prekes pristato UAB „DPD“ tarnyba Jūsų užsakymo informacijoje nurodytu adresu.
​6.5. Siuntos klientams yra pristatomos darbo dienomis trimis intervalais, jūsų patogumui. Numatytasis pristatymo laikas nuo 8:00 iki 16:00 valandos. Norėdami pasirinkti galimą terminą, prašome tai nurodyti užsakymo komentaruose. Nenurodžius pageidaujamo pristatymo laiko, pristatymas vykdomas numatytuoju laiku. Galimi pristatymo intervalai: 8:00 - 14:00 valandomis, 14:00 - 18:00 valandomis bei 18:00 - 22:00, šie intervalai galioje tik didžiuosiuose šalies miestuose. 
6.6. Konkrečios valandos, kada pristatyti užsakymą, kurjeriui nurodyti nėra galimybės.
6.7. Preliminarus pristatymo terminas dienomis yra nurodytas kiekvienos prekės aprašyme.
6.8. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes per 7 darbo dienas. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, kad išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
6.8.1. Prekės esančios pardavėjo sandėlyje pirkėjui, po užsakymo apmokėjimo, pristatomos jau kitą darbo dieną visoje Lietuvos teritorijoje. Tai galioja, jei užsakymas suformuojamas iki 15:00 valandos, kuomet prekės iš sandėlio pateikiamos kurjerių tarnybai. Po šio termino padaryti užsakymai traktuojami jau kitai darbo dienai. Sėkmingai išsiuntus prekes, pirkėjas informuojamas automatine žinute el. paštu. Prekės kitą darbo dieną pristatomos tik esant tokioms sąlygoms:
6.8.1.1. Užsakymas suformuojamas iki 15:00 valandos, darbo dienomis ir yra iš karto apmokamas bankiniu pavedimu arba saugia mokėjimų sistema PaySera.lt;
6.8.1.2. Užsakymas suformuojamas iki 15:00 valandos, darbo dienomis ir yra pasirinktas mokėjimo grynaisiais kurjeriui atsiskaitymo būdas;
6.8.1.3. Užsakytos prekės yra pardavėjo sandėlyje, bet kokiu kitu atveju galioja įprastinės prekių pristatymo taisyklės;
6.8.2. Jei užsakymas suformuojamas iki 15:00 valandos, darbo dienomis, tačiau bankinio pavedimo, arba saugios mokėjimų sistemos PaySera.lt pagalba apmokamas vėliau, užsakymo išsiuntimas perkeliamas į sekančią darbo dieną, gavimo terminas nukeliamas dviem darbo dienomis.
6.8.4. Bet kuris apmokėjimas įvykdytas už užsakymą po 15:00 valandos, darbo dienomis, arba bet kuriuo metu ne darbo dienomis, užsakymo išsiuntimo terminą nukelia į sekančią darbo dieną.
6.9. Tuomet, kai prekės pristatomos iš sandėlių užsienio valstybėse, pristatymas gali užtrukti apie 8 - 15 darbo dienų.
6.10. Jei prekė pristatoma pagal spec. užsakymą, pristatymo terminą suderinsime atskirai, tačiau maksimali pristatymo trukmė paprastai neviršija 3 - 4 savaičių. Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Preliminarus terminas yra nurodomas kiekvienos prekės kortelėje. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.
6.11. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
6.12. Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti išorinę siuntos būklę dar dalyvaujant kurjeriui. Pastebėjus bent menkiausią siuntos pažeidimą, yra būtina surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.
6.13. Priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta perduota kokybiška ir tokiu atveju pretenzijos dėl prekės išorinių pažeidimų nebebus priimamos. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.
6.14. Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
6.15. Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.
6.16. Dėl prekių pristatymo už Lietuvos ribų prašome susisiekti el.paštu insy@insy.lt dėl pristatymo sąlygų bei kainos Jums parašysime asmeniškai.
6.17. Standartinė prekių pristatymo kaina negalioja kai prekės svoris viršyja 10 kg. Pristatant tokią prekę susisieksime su Jumis asmeniškai.
6.18. Pristatant prekes į Kuršių Neriją, be išimčių galioja papildomas, €17.50 mokęstis. Pristatant siuntą į Kuršių Neriją susisieksime su Jumis asmeniškai.
6.19. Pristatymui DPD tarnyba teikiame ir pristatymo į DPD siuntų taškus paslaugą. Šis pristatymo būdas kainuoja €1.99, o jei įsigyjate prekių už €50.00 ir daugiau - nemokamas. DPD siuntų taškai yra įsikūrę didžiuosiuose Lietuvos miestuose, įvairiose įmonėse ir parduotuvėse. Pasirinkimas itin platus, galite išsirinkti sau tinkamiausią ir patogiausią. Siuntos į taškus pristatomos per 1-2 d.d. Atsiimant siuntą reikia su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, siunta įteikiama tik asmeniui, kurio vardas ir pavardė nurodomi užsakyme. Apie pristatytas į siuntos tašką prekes informuojama SMS žinute. Siunta DPD siuntos taške saugoma 7 kalendorines dienas.

 

Rašyk
Skambink