Nemokamas DPD pristatymas visoje Lietuvoje, perkant nuo €50.00!
Turite klausimų? Maloniai kviečiame kreiptis.
Prekes ir krepšelius nuo €80.00 galite įsigyti lizingu.

Prekių ir pinigų grąžinimas

8. Prekių ir/ar pinigų grąžinimas ir keitimas
Norintys grąžinti ar pakeisti prekes maloniai kviečiami perskaityti prekių grąžinimo taisykles apačioje. Jei pirkėjas nėra susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir jomis nesivadovauja arba grąžinama prekė neatitinka reikalavimų, nurodomų taisyklėse žemiau, parduotuvė gali atsisakyti priimti grąžinamas prekes. Norintys grąžinti prekę turi atsisiųsti šią prekių grąžinimo formą: WORD, PDF, PAVEIKSLĖLIS (išsirinkite jums patogiausią variantą), užpildyti ir atsiųsti klientų aptarnavimo elektroniniu paštu insy@insy.lt. Nekokybiškas prekes keičiame arba priimame atgal savo lėšomis, prekes priima ir mums parveža kurjeriai, jūsų pageidaujamu adresu, nurodomu grąžinimo formoje. SVARBU! Jei norite grąžinti kokybiškas ir pagal gamintojo reglamentuojamas specifikacijas veikiančias prekes, už prekių parvežimą teks sumokėti, arba išsiųsti prekes savo lėšomis/pristatyti jas patiems. Pinigai už prekes nebus grąžinami, kol negausime prekių. Jei prekes grąžinate mūsų parduotuvėje, užpildytą formą prašome turėti su savimi, arba prieš atvykstant grąžinti, elektroninį, užpildytą variantą atsiųsti mūsų klientų aptarnavimo el. paštu insy@insy.lt. FORMĄ SIUNČIANT KLIENTŲ APTARNAVIMO PAŠTU, PATOGIAUSIA JA ATSAKYTI Į LAIŠKĄ APIE JŪSŲ UŽSAKYMĄ, KURIAME YRA GRĄŽINAMOS PREKĖS. JEI RAŠOTE NAUJĄ LAIŠKĄ, PRAŠOME TEMOJE NURODYTI PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR SAVO UŽSAKYMO NUMERĮ (ID) PVZ. #9999Apie kurjerio atvykimą paimti prekių arba galimybę atvykti grąžinti prekių gyvai susisieksime su jumis per 1 (vieną) darbo dieną, nuo formos gavimo. Prašome prekių nesiųsti patiems, neatvykti prekių grąžinti, nesulaukus skambučio, kad jūsų forma užregistruota ir galite atvykti grąžinti. Nepateikus užpildytos formos el. paštu, prekės nepriimamos.
DĖMESIO! Jei prekių dar negavote ir jos jums nebuvo išsiųstos, o tiesiog norite atšaukti užsakymą, maloniai kviečiame kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių KONTAKTUOSE. Jei užsakymą apmokėjote ir prekių dar negavote, tačiau norite atšaukti užsakymą ir atgauti sumokėtus pinigus, prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą: WORD, PDF, PAVEIKSLĖLIS (išsirinkite jums patogiausią variantą) ir atsiųsti klientų aptarnavimo elektroniniu paštu insy@insy.lt. Pinigai grąžinami per 10 (dešimt) darbo dienų, tik gavus jūsų formą, šią formą galite atsiųsti atsakydami laišku į informaciją apie prekes, jei rašote naują laišką prašome temoje nurodyti: Pinigų grąžinimas ir savo užsakymo numerį, pvz. #9999.

8.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (kai sutartis sudaryta dėl higienos prekių – patalynės reikmenų – pardavimo; daugiau informacijos VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje https://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punkte.). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
8.2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 8.1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturioliką) kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis.
8.3. Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui. Tuo atveju, jei pinigai grąžinami ne į pirkėjo, o į kito asmens sąskaitą, privaloma pateikti pirkėjo išduotą įgaliojimą  trečiąjam asmeniui priimti grąžinamus pinigus.
8.4. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
8.5.1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
8.5.2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
8.5.3. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos Apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
8.5.4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
8.5.5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
8.6. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 8.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
8.7. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
8.8. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui per 10 (dešimt) darbo dienų grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.
8.9. UAB „Inovacinės sistemos“ vienašališkai turi teisę iš klientui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei klientas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaida ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną kokybišką prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida.
8.10. Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, UAB „Inovacinės sistemos“ įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
8.11. Jei per garantijos terminą kliento įsigyta netinkamos kokybės prekė pakeičiama nauja tinkamos kokybės preke, pakeistajai taikomas likęs garantijos terminas, t.y. garantinis terminas nepratęsiamas.
8.12. SVARBU! Prekių grąžinimo tvarka netaikoma: Juridiniams asmenims, produktams su individualiais kliento pakeitimais, pagal pageidavimus, individualius užsakymus (pavyzdžiui spauda) sugadinančiais jų pirminę prekinę išvaizdą nepakeičiamai, individualiai užsakytoms prekėms, prekėms kurios buvo sugadintos kliento, prekėms neatitinkančioms aukščiau išvardintų grąžinimo standartų (sugadintos prekinės išvaizdos, su naudojimo, nusidėvėjimo žymėmis), prekėms grąžintinoms po 14 dienų grąžinimo laikotarpio, išimtis taikoma grąžinimo reikalavimų neatitinkančioms, tačiau nekokybiškoms prekėms.

Rašyk
Skambink