• Pirštų Vilkelis - Fidget Spinner FS11 EGIPTAS
  • Pirštų Vilkelis - Fidget Spinner FS11 EGIPTAS
  • Pirštų Vilkelis - Fidget Spinner FS11 EGIPTAS
Pristatymas 0-1 d.dApžiūrėti vietoje
Akcija -64%
Šią prekę pristatysime jau sekančią, o atsiimti mūsų biure galėsite tą pačią darbo dieną po užsakymo! Šią prekę galite apžiūrėti ir įsigyti mūsų parduotuvėje, V. Kudirkos g. 20, Vilniuje

Prekės kodas: 5102-1027

Turimas kiekis: 100 vnt.

€34.99 €12.69

Sutaupote: 64%, €22.30!

FS11, EGIPTAS yra ne tik pagamintas iš tvirto bei lengvo cinko lydinio, tačiau ir apipavidalintas įmantriausiomis metalo spalvomis. Norintys aukštos kokybės ir prabangos įspūdžio gali rinktis sudėtingų, trimačių formų FS11, čia rasite ne tik įdomius raštus, tačiau ir aukso, sidabro, vario ar nikelio anglies salvas!

Karščiausia sezono naujiena, Fidget Spinner Lietuvoje! Visame pasaulyje nepaprastai daug dėmesio sulaukę Pirštų Vilkeliai jau ir pas mus. Šis įdomus ir spalvingas žaisliukas yra ne tik puikus laiko praleidimo būdas - jis yra ypač naudingas visiems. Taip, nors tai ir žaisliukas, jis skirtas ir sukurtas ne tik vaikams, tačiau bet kuriam iš jūsų. Fidget Spinner, originaliai pradėtas gaminti dar 1990 metais sunkiomis nervinėmis ligomis sergantiems pacientams, 2017-aisiais atrastas iš naujo. Fidget Spinner angl. arba Pirštų Vilkelis lietuviškai vaikams yra nuostabus bei spalvingas laiko praleidimo, fantazijos skatinimo žaidimas. Tačiau suaugusiems jis naudingas - nesvarbu ar nuolat kamuoja nervinė įtampa, stresas, pervargimas darbe, ar daug laiko įtemptai studijuojate ir mokotės - Fidget Spinner, mokslininkų ir gamintoju pripažįstamas kaip padedantis atsipalaiduoti, raminantis, nuteikiantis teigiamai laiko praleidimo būdas. Keletas pertraukėlių įtemptame darbe ar studijose, skirtų pažaidimui su Fidget Spinner leis sumažinti ir net visiškai panaikinti įvairius pervargimo, streso simptomus, puikiai tiks atsikratyti blogų įpročių, atsirandančių dėl įvairių streso faktorių. Pirštų vilkelis jums puikiai tiks jei mėgstate kramtyti nagus, graužti rašiklius ar pieštukus, sukti plaukų sruogeles, nervingai kratyti kojas sėdint ar esate priprate prie kitų nevalingų ar nervingų veiksmų. Atpalaiduojantis, raminantis ir šalinantis neigiamas emocijas ir liūdnas mintis - naujieji, nepaprastai populiarūs Fidget Spinner, Pirštų Vilkeliai tiks visiems, išsirinkite ir mėgaukitės ramybe!

Techniniai duomenys
Korpusas Metalinis
Šviečiantis Ne
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink