Nemokamas DPD pristatymas visoje Lietuvoje, perkant nuo €50.00!
Turite klausimų? Maloniai kviečiame kreiptis.
Prekes ir krepšelius nuo €80.00 galite įsigyti lizingu.

Pasaulio inovacijos

Apsaugokite vaikus ir artimuosius – atraskite pažangų GPS laikrodį! 0
  Ar teko girdėti apie įrenginį, kuris užsisega ant rankos riešo ir gali apsaugoti bei padėti įvairiais gyvenimo atvejais? Jis mažas, patogus, išmanus, daugiafunkcinis ir ypač ko..
Perkelk savo nepamirštamas akimirkas į kitokį formatą 0
  Sušilus orams aktyvus laisvalaikis tampa kasdienybė, o atėjusi vasara praneša apie planuojamas atostogas, keliones, gerą orą ir buvimą kartu su artimiausiais žmonėmis. Dažniaus..
5 priežastys, kodėl reikia šio daikto 0
  Naujoji išmanioji apyrankė Xiaomi MI BAND 2 – tai mažas, daugiafunkcinis, išmanusis prietaisas, kuris toks lengvas, jog net nepajusite, kad jį nešiojatės ant ..
Mažinkite stresą su stebuklingaisiais Pirštų Vilkeliais! 0
  Ar pagalvojote, kiek kartų per dieną susinervinate, patiriate streso, nerimo?  Šiuolaikiniame pasaulyje, kai gyvenimas vyksta greitu tempu, kiekvieno iš mūsų streso lygis ..
BOBOVR - naujausi VR produktai, prieinami visiems! 0
  Virtualios realybės akinių vystymasis buvo be galo ilgas, apėmęs net kelis amžius, tačiau 2016 m. buvo pavadinti virtualios realybės metais, kurių dėka ši sritis pasiekė savo virš..
Ar žinai, kad KALEIDOSKOPAS tau gali sukelti nostalgijos jausmą? 0
Ar prisimenate, kai vaikystėje dažnas iš mūsų rankoje nešiojosi tokį daiktą panašų į žiūronus bei dalinosi ar keitėsi juo kartu su draugais? Kaip būdavo gera, kai šiltą vas..
Virtualios realybės akiniai 0
    Tai, kas mūsų protėviams atrodė be galo tolima ir nepasiekiama, šiandien įgavo savo pavidalą ir pavirto realybe. Mes esame naujo ir nepakartojamo inovacinio išradimo &ndash..
Sklandlentė - alternatyvus ateities transportas iš praeities! 0
Ko gero kiekvienas iš mūsų prisimena garsųjį Roberto Zemeckio režisuotą fantastinį filmą: „ Atgal į ateitį“, kuris tikriausiai ne toks jau ir fantastinis. Jame pagrindinis filmo h..
Žaidimas TAMAGOTCHI vėl grįžta! 0
 Ar pastebėjote, jog truputis nostalgiškųjų 90-ųjų atspindžių vis sugrįžta ir į mūsų šiuolaikinį pasaulį? Grįžta ne tik stilius ar jo detalės, muzikos žanrai susipynę tarp naujausių..
Nauja SJCAM kylanti žvaigždė - SJ7 STAR! 0
   SJCAM – stipriai populiariausiųjų veiksmo kamerų gamintojų pozicijas besivejanti įmonė, įkurta 2014m., siūlanti itin kokybišką produktą - universalią veiksmo kamerą, pri..
Ar virtuali realybė taps mūsų kasdienybe? 0
       Ar prieš keletą dešimtmečių žmonės galėjo pagalvoti, kad virtuali realybė iš tiesų gali egzistuoti? Apie tai svajojo tik fantastinių filmų mėgėjai, t..
Kaip išsirinkti verslo dovanas? 0
    Dovana – puikus būdas nustebinti bet kurį žmogų. Nors atrodo žmones pažįstame ir žinome, ko jie galėtų norėti, tačiau dovanas išrinkti visada būna sunku. Ypač keblu i&..
Rašyk
Skambink