• GPS laikrodis telefonas ZGPAX S88L
  • GPS laikrodis telefonas ZGPAX S88L
  • GPS laikrodis telefonas ZGPAX S88L
  • GPS laikrodis telefonas ZGPAX S88L
  • GPS laikrodis telefonas ZGPAX S88L
  • GPS laikrodis telefonas ZGPAX S88L
  • GPS laikrodis telefonas ZGPAX S88L
  • GPS laikrodis telefonas ZGPAX S88L
  • GPS laikrodis telefonas ZGPAX S88L
RekomenduojameNaujienaNemokamas pristatymas
Akcija -€16.00
Gera kainaGalima įsigyti lizingu
Šios prekės kokybė ir funkcionalumas išbandytas INSY.lt kolektyvo specialistų! Nauja ir katik gauta prekė mūsų asortimente! Šią prekę pristatysime jums nemokamai, visoje Lietuvoje! Siūlome šiai prekei itin patrauklią kainą, skubėkite įsigyti!Šią prekę galite įsigyti ir su SB lizingu

Prekės kodas: 5102-567

Gamintojas: ZGPAX

Turimas kiekis: 20 vnt.

Garantija: 24 mėn.

€119.99 €103.99

Sutaupote: 13%, €16.00!


Gera žinia rūpestingiems tėvams ir artimiesiems. Gamintojas ZGPAX, pasimokęs iš klaidų ir atradęs naujos patirties sukūrė ypač kokybišką, paprastą ir universalų GPS sekimo laikrodį. Naujasis S88L ne tik yra labai paprastai naudojamas, liečiamu ekranu, greitai paruošiamas naudoti ir ypač tikslus. Laikroduke rasite orų prognozę, didelę telefonų knygelę, kurios numerius galės įvesti tik tėvai, o į patį laikrodį galės skambinti tik norimi numeriai. Viena iš naudingiausių savybių - tai, kad laikrodis yra patogesnis ir priimtinesnis vaikams telefono pakaitalas, tuo labiau, kai iš šio telefono vaikas negalės skambinti bet kam, o tik tėvų leidžiamais numeriais, į laikroduką taipogi negalės paskambinti pašaliniai, svetimi asmenys. Universalus S88L dizainas ir jo žaismingas spalvų pasirinkimas puikiai tiks ne tik vaikams, tačiau ir senjorams, žmonėms turintiems negalių stebėti. Laikroduką galite rinktis iš trijų spalvų - juodos, mėlynos arba rožinės. Dar viena ypač naudinga funkcija - laikrodis turi specialų jutiklį, jei vaikas bandys nusiimti laikrodį, tėvai iš karto bus apie tai informuoti. Liečiamas ekranas bei spalvinga ir paprasta vartotojo sąsaja patiks ir vaikams ir tėveliams- laikrodžio prijungimas paprastas, nebereikia jokių sudėtingų sms žinučių, viskas valdoma nemokama ir paprasta mobiliąja programėle, kuri taip pat buvo atnaujinta. Ši programėlė be problemų veikia tiek Android tiek ir Apple iOS mobiliuosiuose įrenginiuose. Laikrodis naudoja tikslų GPS sekimo būdą, patikrintą Lietuvoje. Atnaujintos ir grįžtančios funkcijos - daug tikslesnė ir naudingesnė geotvora. Šios funkcijos dėka nustatykite ribas iš kurių išėjus, arba į kurias įėjus, būsite nedelsiant informuojami savo mobiliąjame telefone! Laikrodis taipogi palaiko kelionės istoriją, todėl telefone visada galėsite matyti ne tik vaiko esamą buvimo vietą, tačiau ir kur jis pabuvojo, kiek laiko ten praleido. Palaikomas ir pagalbinis mygtukas, greitam skambinimui, dėka galingesnio procesoriaus ir pažangesnės technologijos čia rasite ir žingsniamatį! S88L dabar turi ir didesnę bateriją, taupo energiją bei yra IP67 atsparus vandeniui. Toks atsparumas reiškia, kad laikrodis sandarus, nebijo lietaus, vandens aptaškymo plaunantis rankas ir panašiose situacijose. Naudojamas magnetinis įkrovimo laidas yra lengvai naudojamas, saugus ir paprastas. Laikrodžio budėjimo trukmė net 72 valandos, pokalbių trukmė 6 valandos. ZGPAX S88L - atnaujintas, pažangesnis ir patogesnis įrenginys, sukurtas visiems ir svarbiausia - brangiausių žmonių saugumo užtrikinimui!

Palaikomos funkcijos:
Sekimo metodai: GPS, AGPS, LBS, internetu, veikimas visame pasaulyje;
Sekimo tikslumas: GPS 5-15 m; Internetu 20-150 m; LBS 200 m.
SOS mygtukas, vaikui patekus į bėdą ar prireikus, šį mygtuką palaikome 3 sekundes ir renkami svarbiausių žmonių numeriai;
Talpi adresų knygelė, kurią įveda tėvai, vaikas gali skambinti tik šiais numeriais. Tėvai programėle gali nustatyti kokie numeriai gali skambinti vaikui.
Žingsniamatis.
Labai paprasta ir lengvai naudojama laikrodžio sąsąja, Android bei Apple iOS telefonams tinkanti, nemokama ir greitai paruošiama programėlė valdymui.
Liečiamas, spalvingas ir aukštos kokybės ekranas.
Abipusis pokalbis, nuotolinis stebėjimas, pokalbis garso žinutėmis;
Nematoma geo-tvora, ribų žymėjimas, įspėjimai apie įėjimą į nepageidaujamas, arba išėjimą iš norimų zonų;
Keliavimo istorijos stebėjimas, su laiko funkcija;
Sekimas internetu;
Įspėjimas apie bandymą nusiimti laikrodį.

Pakuotėje:
Įkroviklis;
USB kabelis;
Vartotojo vadovas.

Techniniai duomenys
2G tinklo dažniai 850/900/1800/1900;
Android operacinė sistema Nėra
Atminties kortelės palaikymas Nėra
Atsparumas vandeniui Taip, IP67
Baterija 500mAh, 3.7V, nekeičiama
Budėjimo laikas, iki 72h (įskaitant įjungtą GPS ir GPRS)
Duomenų rėžimas GPRS
Ekranas 1.22 colio, 240x240px, liečiamas
Fotokamera Nėra
GPS Taip, ypač didelio tikslumo GPS, LBS, GPRS, AGPS
Išmatavimai 40 x 40 x 14 mm, 65 g.
Mygtukai 2 mechaniniai mygtkai, pilnai liečiamas ekranas
Pokalbių laikas, iki 6h
Procesorius MTK2503 - 260MHz, naujausias, taupantis energiją, ypač galingas modelis
SIM kortelės palaikymas Yra
SIM kortelės palaikymo funkcija Taip, microSim
Spalvos Rožinė, mėlyna, juoda
Tinklo rėžimas 2G
Garantija 24mėn.
Pristatymas 2 d.d
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink