Nemokamas DPD pristatymas visoje Lietuvoje, perkant nuo €50.00!
Turite klausimų? Maloniai kviečiame kreiptis.
Prekes ir krepšelius nuo €80.00 galite įsigyti lizingu.

Apie mus

 

UAB „Inovacinės sistemos“ veiklos sritis – internetinė prekyba technologiškai pažangiais, žmonių kasdienybę palengvinančiais ir praturtinančiais, inovaciniais, dažniausiai elektroniniais produktais. Šie produktai – mokslo sukurti, tarnauti visuomenei ir atlikti tokias funkcijas, kokių nesiūlo įprasti produktai. „Inovacinės sistemos“ internetinės parduotuvės kolektyvas visada pasirengęs įgyvendinti klientų poreikius. Specialistai, turintys daug žinių apie naujausias mokslo ir technologijų tendencijas, jus nuoširdžiai, maloniai bei profesionaliai aptarnaus, atsakys į visus dominančius klausimus ir padės išsirinkti tai, kas būtent jus domina ir tinka. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite palankiausias pirkimo sąlygas, galėsite pasinaudoti tinkamiausiais jums apmokėjimo ir prekių gavimo būdais – nuo atsiėmimo mūsų biure iki nemokamo pristatymo tiesiai jums į namus – viskuo pasirūpinsime mes, jums tereikės išsirinkti dominančius produktus. O rinktis tikrai rasite iš ko, nuo naujausių ir galingiausių mobiliųjų įrenginių, iki galingų ir pažangių, nepilotuojamų dronų. Jei jus domina produktai, skirti gyvenimo kokybei gerinti, rinkitės inovacinių prekių kategoriją, čia rasite įvairiausių paskirčių produktų. Pradedant suvenyrais bei niekučiais, išmaniais įrenginiais skirtais mokslui, studijoms ar darbui, baigiant sveikatos ir gyvensenos priežiūros produktais, namų apyvokos, aplinkos tausojimo ir panaudojimo priemonėmis. Jei mėgstate mobiliuosius įrenginius, pas mus neabejotinai išsiriksite įdomų ir naudingą priedą, o gal būt net visiškai naują ir galingą android telefoną. Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį, ar tiesiog įamžinti švenčių, renginių, kasdienybės akimirkas – kokybiškos ir daug funkcijų siūlančios SJCAM kameros, entuziastams - GPS pagalba automatiškai, įprastais siųstuvais ar net mobiliaisiais įrenginiais pilotuojami, daugybę įrangos ir paukščio skrydžio fotografijos sprendimų siūlantys dronai. Rimtai mėgstantiems naujoves ir hobius – įstabieji 3D spausdintuvai, o mažiesiems – mokomųjų, lavinančių vaizduotę ir įgūdžius žaislų kategorija. Rasite ir tokių produktų kaip asmenukių lazdos, vaizdo projektoriai, įvairūs priedai kameroms ir telefonams.

Pristatydami pažangiausias idėjas ir technologijas mes siekiame pagerinti verslo konkurencingumą ir žmonių gyvenimo kokybę.

Mūsų įmonės vertybės - profesionalumas, klientų lūkesčių įgyvendinimas, abipusiai kompromisai bei suprantingumas, malonus, kvalifikuotas ir į klientą orientuotas aptarnavimas.

Mūsų kredo - ateitis priklauso inovacijoms.

Mūsų misija - teikti aukštos kokybės paslaugas, aptarnavimą ir geranoriškumą, visada atsižvelgti bei prisitaikyti prie klientų poreikių ir pageidavimų.

Mūsų vizija - tapti viena iš nedaugelio žinomiausių, aukštos kokybės aptarnavimą siūlančių bei klientų lūkesčius pateisinančių internetinių parduotuvių Lietuvos rinkoje.

Rašyk
Skambink